Çözüm Ortaklarımız

HD FIRE köpüklü söndürme


HD FIRE KOPUKLU SONDURME FABRIKA

HD Fire Protect son yirmi yıldır; daima değişen, zorlu endüstri standartlarına uygun olarak geniş yelpazede dünya standartlarındaki yangın ekipman ve sistemlerinin tasarım, geliştirme ve imalatlarında yer almaktadır. 

Yangın söndürme yöntemlerini tercih ederken bütün ihtiyaçları ve karmaşıklıkları göz önüne almayı amaçlar, hem müşteri isteklerine uygun hem de standartları içeren çok çeşitli ürünler imal ederiz. Bugün, ürünlerimiz dünya çapında altmıştan fazla ülkede denenmiş, test edilmiş ve başarılı kabul edilmiştir.

Dünyadaki bir çok bilinen,  büyük ve güçlü petrol & gaz, petrokimya, kimya, imalat üzerine çalışan endüstriyel tesislere hizmet eder, ürün kalitesinde doğru kombinasyonları, imalatta yeterliliği sağlar, uzmanlık hizmeti verir, müşterilerimize en ideal paketlemeyi öneririz. Her bir ürünü imalatta baştan sona kontrol eder, kalite ve güvenilirliğini garantiye alırız.

HD Fire Protect’ te, ürün performansı, taahhütlerimiz, müşteri ilişkileri ve şirket ismimize dikkat ederek çalışırız.TYCO YANGIN SONDURME

TYCO FIRE YANGIN SONDURME FABRIKATyco dünyanın en büyük yangın ve güvenlik şirketidir. Misyonu, hayat kurtarmak, iş geliştirmek ve orada yaşayan ve çalışan insanları korumak için güvenliği artıracak akıllıca çözümler bulmaktır.

Bütün çalışanlarımız insanları, mülkleri ve toplulukları korumaya odaklıdır. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve çeşitli iş kolları tarafından en iyi hizmetin yapılabilmesi için candan inandığımız bütünlük, mükemmellik, takım çalışması ve sorumluluk gibi dört kilit değer vardır.

Kurumsal kültürün teşvik edilme, sorumluluk alma ve en iyi sonuca ulaşmak için yapılan fikir alışverişleri yapabilme gibi yönleriyle çalışanlarımızın kendi potansiyellerini geliştirmelerine katkıda bulunduğuna inanıyoruz. 

SIEX GAZLI SONDURME

SIEX GAZLI SONDURME YANGIN FABRIKA

Kuruluşumuzdan beri SIEX olarak korumaya kendini adamış hissetmekte ve en kötü yangın koşulları için en iyi çözümleri aramaktayız.

Bu prensip en büyük rekabet durumlarında, büyüyüp gelişmemize yardım etti, daima her bir projemizde en yüksek kaliteye ulaşmamızı sağladı.

Hiç durmayan çalışma sayesinde devam eden gelişim, son yıllarda endüstrideki en hızlı büyüyen şirket olmamızı sağladı. Ulusal değerlendirmelerdeki büyük ilerlemelerden uluslararasına ilerledik.

Her bir tehlikeye özel olarak geliştirdiğimiz çözümlerimiz sayesinde en iyi çözümleri önerebiliriz. Teknik takımımız her koruma için daima bütün seçenekleri önerir, her bir tehlikenin kendi karakteristiğine göre en uygun çözümler üzerinde çalışırlar.

Unutulmamalıdır ki SIEX ürünleri teknik ve kalite kriterlerine göre seçilir. Sıex hiçbir özel metodolojiye ya da markaya bağlı olmadığından, müşterilerimize spesifik çözümlere dayanmadan en efektif ürünü öneririz. Su, su sisi, köpük, kuru kimyasal tozlar, duman &yangın kontrolü, elektronik dedektör, temizleme ajanları ve diğer gazların üretimi ve distribütörlüğünü yapmaktayız.

R&D’deki ve inovasyondaki geniş yatırımlarımız ileri teknolojideki en büyük gelişmeyi sağlamıştır. Bu en çok sertifikalara ve uluslararası kuruluşlardan alınan onaylara sahip olmamızın nedeni olup, kalite taahhütümüzü tasdiklemiştir.VICTAULIC YANGIN SONDURME KAPLIN

victaulic yangin sondurme kaplin yivli fabrika

1919’da kurulan şirket yivli tesisat ve kaplinleri içeren boru bağlantı elemanlarını bulan ve bu konuda dünyada lider konumunda olan bir yapıdadır. Asıl Victory Pipe Joint Company ismiyle bilinen, Victaulic boru endüstrisinde yeni olarak yivi ve sızdırmazlık elemanını bir araya getiren sürgülü kaplin konseptiyle pazara açılmaya başladı. 

Victory joint’ in konsepti, bağlantı borularıyla mekanik sürgülü kaplinler ve yivli tesisat, Birinci Dünya savaşında hava kuvvetlerine yağ ve suyun hızlı mevzilenmesi temeline dayanır.

Bugün, Victaulic yenilikçi boru sistemleri, teknolojileri ve hizmetleriyle güvenliğin artması, güvenilirliği garantilemek ve maksimum etkinlik için hızla çalışmaktadır. Şirket 14 büyük üretim tesisine, dünya çapında 3600 çalışanla 29 şubeye sahiptir. 1900’ den fazla uluslararası patentiyle, Victaulic boru çözümleri, mükemmel kaynak alternatifleri, 140’ tan fazla ülkede petrol &gaz, kimyasal, madencilik, güç üretimi, su ve atık su iyileştirmesi, ordu ve denizcilik, ticari binalar ve yangın söndürme gibi iş alanlarında aktiftir.

Yivli Boru Bağlama Metodu

Bu metodla çeşitli boru uygulamalarında kaynak, vida açma ve flanşlamada geçen zamanları azaltır. 

Victaulic bağlantı elemanları; rijit ve esnek bağlama kaplinleri, bağlama aksesuarları (bağlama süzgeçleri), bağlantı valfleri, bağlantı tesisatı ve bağlantı adaptörleri, salmastralar ve bağlantı aletleri olmak üzere komple sistemi kapsar.

Victaulic boru bağlantıları standart ve çok ağır çelikler, paslanmaz, alüminyum, PVC boruları ve diğer plastikler, yüksek yoğunluklu polietilenler gibi çoğu boru malzemesine uygundur. Ek olarak, bakır borular, su desteği için sünek demirler gibi yer altında kullanılan aşınmaya dayanıklı malzemelere de uygundur.

Victaulic ürünleri boru standartları olan ANSI, DN, JIS, CIS, AS, BS’ ye uygun üretilirler.

Victaulic boruya yiv açma, Aquamine yeniden kullanılabilir ürünler, yüksek etkili PVC boruları, PVC kaplinler ve PVC su tesisatı çözümleri gibi değişik bağlantı yöntemlerini de tercih eder. Ürünlerimiz standartlara ve boyuta aldırmadan geniş çaplardaki karbon çelik ve paslanmaz çelik olan boruların mekanik bağlantısına da izin verir. 

Victaulic ürünleri basit, güvenilir ve sağlam tasarlanırlar. Bağlantı tesisatı ve kaplinler gibi mekanik boru bağlantı sistemlerimiz, her bağlantıya eklenmeleri kolaydır, maksimum esneklik alanını sağlarlar ve şantiyede yapılabilirliği kolaylaştırırlar.

Victaulic; şantiye güvenliğinin geliştirilmesi, yaralanma risklerinin ve beklenen ya da beklenmeyen masrafların azaltılması, malzeme taşınımının azaltılması, yapım çizelgesinin kısaltılması, toplam masrafların azaltılması gibi faydalar sağlar.

Victaulic mekanik boru bağlantıları yanmazdır. Pahalı olmayan yangın takibi iş gücü ve yangın kalkanı gerektirir. Boru bağlantıları, ciddi sağlık problemlerine yol açabilecek dumanların tehlikesine maruz bırakmaz.